Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:10:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:10:00-17:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
  • Головна

Режим роботи центрів та заходи під час пандемії COVID-19

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Друзі, в Україні запроваджено карантин та обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі припинено роботу низки торгівельно-розважальних центрів, на території яких розташовані деякі центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Водночас, з метою реалізації поставлених Президентом України завдань щодо забезпечення безперебійної роботи органів державної влади, об’єктів і підприємств критичної інфраструктури, зокрема, своєчасної видачі громадянам документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, у тому числі паспортів, посвідок на тимчасове або постійне проживання в Україні, центри «Паспортний сервіс» в особливий період працюватимуть в обмеженому режимі з дотриманням посилених протиепідемічних заходів.

Зокрема:

✅ обслуговування громадян здійснюватиметься за попереднім записом через систему електронної черги, яка спеціально переналаштована таким чином, щоб уникнути скупчення людей;

✅ у приміщеннях центрів дозволятиметься знаходження лише громадян, які отримують послуги/готові документи (не більше 10 осіб одночасно);

✅ запроваджено дезінфекцію контактних предметів (сканер відбитків пальців, ручка, стілус, тощо) після кожного клієнта;

✅ запроваджено додаткове періодичне провітрювання та вологе прибирання дезінфікуючими засобами, заходи з озонування та кварцювання приміщень (у неробочий час).

Актуальну інформацію про режим роботи кожного конкретного центру можна дізнатися на його сторінці, важлива інформація виводится в червоних банерах.

За для мінімізації ризиків радимо користуватися медичними масками та триматися на відстані не менше 2 м один від одного.

Також НАГАДУЄМО, що у деяких містах(Київ, Одеса, Львів, Рівне) не виходячи із дому, можна отримати послугу виїзного обслуговування та мобільну видачу вже готових документів. Для замовлення послуги достатньо зателефонувати або скористатися формою он-лайн замовлення на сайті підприємства і спеціально обладнане авто приїде до Вас.

Бережіть себе! Будьте обізнаними та здоровими! З турботою, ваш «Паспортний сервіс».

Додаткова інформація

Режим роботи центрів та заходи під час пандемії COVID-19: 3.6/5 - 7 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності