Версія для друку

Куди поїхати відпочивати?

Оцініть матеріал!
(9 голосів)

   Перше, що необхідно зробити — визначитися з напрямком поїздки та не забути оформити собі закордонний паспорт. В останньому вам допоможе розгалужена мережа центрів обслуговування “Паспортний сервіс”.  Крім огляду визначних пам'яток, Європа пропонує безліч варіантів проведення відпустки: пляжі, курорти, круїзи, винні і кулінарні тури, гірські лижі, гольф, походи і спортивні заходи. Визначтеся, який вид відпочинку за кордоном вам найбільше імпонує, це допоможе спланувати поїздку так, щоб кожен день виявився цікавим і незабутнім.

   Можна поїхати в одне місто або регіон, а можна об'їздити всю країну. Наприклад, якщо ви шанувальник хорошого вина, вашим натхненням послужить навіть етикетка на пляшці вашого улюбленого вина. Знайдіть на ній інформацію щодо міста-виробника, для початку можна спланувати відвідування цієї виноробні, а далі запитайте інтернет «А що ще цікавого можна подивитися в цьому регіоні?».

   Зверніть також увагу на спеціальні підбірки «ТОП-100» в Польщі, Чехії, Іспанії, Болгарії Франції, Італії Австрії, Німеччині, Хорватії і статтю про подорожі в Грузію. У кожній з них зібрана корисна інформація про країну, її визначні пам'ятки і місця, які обов'язково потрібно відвідати.

   Повірте, планувати подорож з урахуванням ваших інтересів — це дуже захоплююче.

http://travelyourway.com.ua

Куди поїхати відпочивати?: 4.6/5 - 9 відгуки